Konkurs rodzinny „Ludzik z historią w tle” / październik – listopad 2017

Jednym z elementów projektu „Wędrówki szlakiem roślin”, realizowanym przez Bibliotekę Publiczna Gminy Kampinos we współpracy z Fundacją Edukacji Międzykulturowej był konkurs rodzinny „Ludzik z historią w tle”. Zadaniem konkursowym było wykonanie ludzika, który zawierał jedną z roślin: kukurydza, pomidory, ziemniaki, kapusta, len, owoce cytrusowe, ryż, herbata, kawa, kakaowiec, palma olejowa i pszenica. Pozostałe elementy ludzika były dowolne. Do ludzika należało dołączyć ludzikową metryczkę, w której należało m.in. zawrzeć imię ludzika.

Do konkursu zostało zgłoszonych 6 ludzikowych zdjęć.

Konkurs został rozstrzygnięty w wyniku głosowania internetowego.

 

I miejsce
 

II miejsce
 

III miejsce

Konkurs plastyczny „Portret Misia Uszatka” / maj 2017

Z okazji obchodów XIV ogólnopolskiej edycji Tygodnia Bibliotek oraz II kampinoskiej edycji Tygodnia Bibliotek pod hasłem: „Biblioteka. Oczywiście”. Biblioteka Publiczna Gminy Kampinos zaprosiła do udziału w konkursie plastycznym pt. „Portret Misia Uszatka”. Uczestnicy konkursu wykonali prace samodzielnie, kredkami w formacie A4.

 NAGRODA GŁÓWNA

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

Konkurs na imię dla bibliotecznej literki B: /styczeń – luty 2017/

Dokonano oceny 22 zgłoszeń: 9 zgłoszeń w kategorii wiekowej dorośli oraz 13 zgłoszeń w kategorii wiekowej dzieci /do 18 lat/, dostarczonych do Biblioteki Publicznej Gminy Kampinos z terenu Gminy Kampinos.

Jury wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych.

Biblioteczna literka B: otrzymała imię Bajkuś

I miejsce

Dominika Osińska

Wyróżnienia:

Kategoria wiekowa dzieci /do 18 lat/ – Ewa Zdanowska – B jak Baśniowa Biblioteka

Kategoria wiekowa dorośli – Zuzanna Wiśniewska – Balbinka

Konkurs plastyczny „Biblioteka moich marzeń” /maj 2016 r./

 520161130  620161130  820161130  420161130

I miejsce

Klaudia Kotowska

/4 l./

I miejsce

Filip Kotowski

/7 l./

I miejsce

Celejweski Norbert

I miejsce

Kinga Orzechowska /kl. VI a/

 720161130  220161130  920161130  320161130  120161130

Wyróżnienie:

Antoni Wolff /kl. I b/

Wyróżnienie:

Julia Giejbatow /kl. II/

Wyróżnienie:

Gabrysia Hilchen

/kl. III/

Wyróżnienie:

Antonina Zawadzka

/7 l./

Wyróżnienie:

Szymon Zawadzki

/5,5 l./

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki” /luty 2016 r./

   wyroznienie3_5lat-120160302  wyroznienie3_5lat-220160302  wyroznienie3_5lat-320160302

I miejsce 

kategoria 3-5 lat:

Filip Cybulski

5,5 l.

Wyróżnienie kategoria 3-5 lat:

Marta Zaranowicz

4 l.

Wyróżnienie kategoria 3-5 lat:

Sebastian Orzechowski

5 l.

Wyróżnienie kategoria 3-5 lat:

Klaudia Kotowska

3,5 l.

 imiejsce6_9lat-120160303_0001  imiejsce6_9lat-220160303  imiejsce6_9lat-320160303

I miejsce

kategoria 6-9 lat:

Julia Ciurzyńska

8 l.

I miejsce

kategoria 6-9 lat:

Kinga Ciurzyńska

8 l.

I miejsce

kategoria 6-9 lat:

Aleksandra Wilczyńska

8 l.

 wyroznienie6_9lat-120160303  wyroznienie6_9lat-220160303  wyroznienie6_9lat-320160303  wyroznienie6_9lat-420160303

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Amelia Lewandowska

7 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Matylda Gadomska

kl. I c

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Julia Piotrowska

8 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Kasia Barć

8 l.

 wyroznienie6_9lat-520160303  wyroznienie6_9lat-620160303  wyroznienie6_9lat-720160303  wyroznienie6_9lat-820160303

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Zosia Kurek

kl. I c

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Michał Szlacheta

9 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Natalia Tomczak

kl. I a

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Julia Krakowiak

6 l.

 wyroznienie6_9lat-920160303  wyroznienie6_9lat-1020160303  wyroznienie6_9lat-1120160303  wyroznienie6_9lat-1220160303

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Julia Staszczak

6 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Weronika Ignatowska

kl. I a

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Piotr Kurek

8 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Aleksandra Łopalińska

6 l.

 wyroznienie6_9lat-1320160303  wyroznienie6_9lat-1420160303  wyroznienie6_9lat-1520160303  wyroznienie6_9lat-1620160303

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Szymon Zaręba

kl. II a

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Mateusz Łażewski

8 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Antonina Zawadzka

7 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Wiktoria Ignatowska

kl. I a

 wyroznienie6_9lat-1720160303  wyroznienie6_9lat-1820160303  wyroznienie6_9lat-1920160303  wyroznienie6_9lat-2020160303

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Alicja Zaranowicz

6 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Tobiasz Kęska

kl I c

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Amelka Bondel

7 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Karol Chądzyński

9 l.

 wyroznienie6_9lat-2120160303  wyroznienie6_9lat-2220160303  wyroznienie6_9lat-2320160303  wyroznienie6_9lat-2420160303

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Laura Staszczak

7,5 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Ewa Zdanowska

6 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Filip Kotowski

6 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Dominik Kucharski

8 l.

 wyroznienie6_9lat-2520160303  wyroznienie6_9lat-2620160303  wyroznienie6_9lat-2720160303  wyroznienie6_9lat-2820160303  wyroznienie6_9lat-2920160303

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Dawid Cybulski

9 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Antonina Leszczyńska

6 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Bartłomiej Stankiewicz

9 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Szymon Czajkowski

8 l.

Wyróżnienie

kategoria 6-9 lat:

Bartosz Brauza

8 l.

 imiejsce10_12lat20160302  wyroznienie10_12lat-120160302  wyroznienie10_12lat-220160302  wyroznienie10_12lat-320160302  wyroznienie-10-12

I miejsce

kategoria 10-12 lat:

Kinga Orzechowska

kl. VI a

Wyróżnienie kategoria 10-12 lat:

Bartosz Lewandowski

10 l.

Wyróżnienie kategoria 10-12 lat:

Zuzanna Leszczyńska

kl. III B

Wyróżnienie kategoria 10-12 lat:

Amelia Ciurzyńska

10 l.

Wyróżnienie kategoria 10-12 lat:

Maja Zdunek

kl. IV b